Galata Bakkerij
Koning Albertstraat 13
Kortrijk
West-Vlaanderen
Trefwoorden: Turkse bakkerij, Traditioneel Turks brood, Vers belegde broodjes, Panini's, Turkse pizza bestellen, Vers gebakken zoetigheden, Bakkerij Turkse specialiteiten, Gebak en taarten, Ambachtelijke bakker, Gepersonaliseerde taarten
Rubrieken: Bakkerijen, Brood- & banketbakkerijen, Chocolaterie
| Openingstijden | |||
|---|---|---|---|
| Ma | 06.00 - 20.00 | ||
| Di | gesloten | ||
| Wo | 06.00 - 20.00 | ||
| Do | 06.00 - 20.00 | ||
| Vr | 06.00 - 20.00 | ||
| Za | 05.30 - 20.00 | ||
| Zo | 06.00 - 20.00 | ||
Zoekt u een veelzijdige Turkse bakkerij? Loop dan snel eens binnen bij ambachtelijke bakker: Galata Bakkerij in Kortrijk. Als bakkerij Turkse specialiteiten vindt u bij ons uiteraard traditioneel Turks brood en de meest uiteenlopende vers gebakken zoetigheden. Ook maken wij gepersonaliseerde taarten voor elke gelegenheid en kunt u een smakelijke Turkse pizza bestellen. Geeft u de voorkeur aan vers belegde broodjes en panini’s? Ook dan bent u bij ons aan het juiste adres. Kortom, voor een bakkerij gebak en taarten en alle soorten vers gebakken brood, gaat u naar Galata Bakkerij.
Op nog geen 2 minuutjes lopen van het station van Kortrijk vindt u Galata Bakkerij. Vanaf 06:00 uur in de ochtend openen wij onze deuren om u het lekkerste verse brood en de beste patisserie te verkopen. Op zaterdag bent u zelfs al vanaf 05:30 in de ochtend welkom. Enkel op dinsdag zijn wij een dagje gesloten. Al meer dan 17 jaar bereiden wij met liefde klassiekers als volkoren-, meergranen- en witbrood. Omdat wij u graag laten proeven van onze Turkse roots, voegen we aan dit assortiment een keur aan Turkse specialiteiten toe, zoals: lahmacun, baklava en simit bijvoorbeeld. Of u nu liefhebber bent van koffiekoeken of hartige Turkse pizza’s; u vindt het bij ons allemaal.
Natuurlijk denken we als ambachtelijke bakker ook met u mee over een lekkere lunch. Daarom kunt u bij ons ook terecht voor heerlijke, vers belegde broodjes met een beleg naar wens. Wilt u weleens iets anders proberen dan een belegd broodje als lunchgerecht? Of heeft u meer behoefte aan een snelle snack? Dan raden we u aan onze pide of Turkse pizza’s eens uit te proberen. Als u die eenmaal geproefd heeft, komt u zeker terug voor meer. Of proef eens een panini; een broodje dat warm geserveerd wordt. Aan u de keuze welk beleg u op uw panini kiest.
Heeft u iets te vieren of gaat u trakteren? Dan helpen we u graag met het bakken van de perfecte taart. Informeert u gerust eens naar de mogelijkheden voor een taart naar wens. Samenvattend kunt u bij ons terecht voor onder andere de volgende diensten en producten:
